Stáhněte si soundtrack k Banjo-Kazooie nebo Perfect Dark

Tyto a mnohé další soundtracky jsou nyní k dispozici ke stažení za libovolný poplatek.
Stáhněte si soundtrack k Banjo-Kazooie nebo Perfect Dark

Jméno Grant Kirkhope vám s největší pravděpodobností nic neřekne, jeho práce už nejspíš ano. Tenhle sympaťák totiž stojí za hudebním doprovodem k několika dnes už legendárním hrám od neméně legendárního studia Rare. Perfect Dark, GoldenEye 007, Banjo-Kazooie a jeho pokračování Banjo-Tooie, to jsou jen některé z her, jimiž se tohle britské studio zejména v devadesátých letech proslavilo. Kirkhope, který skládal hudbu pro celou řadu titulů od Rare, nyní nabízí na svých stránkách některé ze svých soundtracků ke stažení.

Částka, kterou za ně zaplatíte, je přitom pouze na vás, takže ty z vás, kteří nechtějí platit nic, žádný postih nečeká. Možnost stáhnout si skladbu respektive celé album za libovolný poplatek případně zcela zdarma sice může působit v dnešní internetové době poněkud úsměvně, přesto se jedná od Kirkhopa o sympatické gesto. Takže kdo si s námi zavzpomíná?

Zdroj: CVG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole