Stahujte kompletní Doupě Video, díl první: Představení

Jako první z českých herních webů jsme na Doupěti vyrazili do boje proti papírové konkurenci, která v minulém roce zahájila tažení na Hollywood natáčením vlastních velkofilmů, nazvaných Level TV nebo Score – Volejte šéfredaktorovi. Svérázné Doupě Video jste doposud mohli najít pouze na Doupě DVD, ale nyní jej nabízíme zdarma ke stažení každému, kdo má na něj dostatečně silný žaludek.
Stahujte kompletní Doupě Video, díl první: Představení

Hraní her způsobuje šílenství. Úvodní věta našeho videa, ve kterém redaktoři Doupěte a jejich přátelé se značnou nadsázkou ztvárnili dobývání redakce konkurencí, dokonale vystihuje atmosféru celého projektu. Domnívám se, že čeští hráči ještě neviděli „své“ novináře v podobě, jakou jsme pro účely představení naší redakce přijali. Chcete vidět první video českého herního serveru?

 

Stahujte kompletní Doupě Video, díl první – Představení!

(avi, DivX 5.11)

 

 

Verze v nižším rozlišení (27 MB)

  

 

 

Verze ve vysokém rozlišení (244 MB)

  

 

Ministerstvo zdravotnictví varuje: hraní her způsobuje šílenství

Šílený smích šéfredaktora Doupěte na pozadí varovného titulku by měly být dostatečně důraznou výzvou pro diváky, kteří nepovažují své nervy za mimořádně pevné, aby od úmyslu sledovat Doupě Video upustili. Pro ty ostatní – šílence zkažené nesčetným množstvím odehraných hodin a četbou Doupěte – nabízíme projekt, který nemá v naší zemi obdoby: krátký film, na který jen tak nezapomeneme.

Naše redakce vám ve spolupráci s filmovým studiem Lumini hrdě představuje projekt Doupě Video! Slibujeme, že něco TAKOVÉHO jste ještě neviděli.

  

Stůl šéfredaktora Doupěte poznáte na první pohled * Porada nad scénářem prvního Doupě Videa

  

Natáčení začíná před redakcí...

  

...a šéfredaktor vás provede "branou" do útrob redakce

Jako většina z vás, mají i redaktoři Doupěte hry a vše související hodně rádi, tudíž má každý z nich také svůj oblíbený tištěný magazín o hrách (někteří mají třeba oblíbené tři :-)). V posledních měsících těmito svéráznými médii, připravovanými neméně svéráznými osobnostmi, začal probíhat fenomén tzv. redakčních videí. Jak se dalo čekat, Level točí svoji Level TV pokud možno na úrovni – trhlé scénky se střídají s profesionálními videorecenzemi, Score zase natáčí maximálně humorné (někdo by možná řekl pubertální, ale s tím se redakce Doupěte neztotožňuje :-)) scénky z redakce, plné nezapomenutelných vtípků a dokonale ovládané hereckými výkony Mikoláše Tučka a Tomáše Zvelebila. GameStar má prozatím pouze videorecenze nových her, přebírané od německých kolegů.

Stahujte ukázky z Doupě Videa !

(nižší rozlišení, avi, DivX 5.11)

 

Představení Kačenky, tváře Doupěte (3MB)

 

 

 Šéfredaktor Doupěte (- a samozřejmě: Xenosága, 5 MB)

 

 

 Morrowind versus japonská herní produkce (4,4 MB)

 

 

Vysavač nebo plamenomet? (3,8 MB)

 

 

 Final Fantasy jako zbraň (3,7 MB)

 

V redakci Doupěte jsme se tak dobře bavili při sledování kolegů v jejich mimořádných pořadech, že jsme si nakonec řekli: proč by redakční videa měly mít jenom herní časopisy? Doba již přece dávno uzrála do stádia, kdy největší internetové herní magazíny mají k dispozici podobné zázemí a prostředky, jako jejich tištěné protějšky. Takže jsme natočili vlastní „Doupě Video“, jehož obsah by měl udělat radost a vyvolat smích na rtech všech, kdo mají rádi Doupě, počítačové hry, komedie, parodie a legraci nebo v tomto případě zrovna japonská RPG.

  

V redakci Computer Pressu (tedy také Doupěte) je co obdivovat

  

Scénka u redakčních "píchaček", náš filmařský guru Pavel "Pej" Holec z filmového studia Lumini Digital (za kamerou) se královsky bavil

  

Architektura redakce je svérázná... * Zase v práci:-( * Chystají se zásoby všeho druhu na natáčení prvního videa

Představení redakce

Po krátkém úvodu, ve kterém vás šéfredaktor Doupěte provede skrz „bránu do redakce“, následuje první polovina videa, jejíž náplní je představení klíčových osobností a redaktorů, stojích v pozadí Doupěte. Když se nabažíte stylové dekorace stolku, za kterým se tito lidé představují, všimnete si, že každý z nich řekne pár slov o tom, co na Doupěti dělá a jako zpestření se přizná ke své největší lásce (ve světě počítačových her :-)).

Dobývání redakce

Druhá polovina videa je věnována akčně-romanticko-epickému dílu, vyprávějícímu strhující drama skupiny dobrodruhů, vyslaných konkurencí Doupěte, aby dobyli naši redakci. Jak si nepochybně všimnete, film připomíná japonská RPG – hluboce prokreslené postavy, filozofické dialogy, souboje s originálními pod-bossy a bossy… megalomanský souboj ve finále tak jenom dotváří celkovou hloubku a výpravnost tohoto mimořádného filmového díla.

  

Natáčení úvodní bitvy znamenalo výzvu pro všechny (hlavně se nesmát!)

  

David Sláma se svým vztahem k Morrowindu netajil * Skupina dobrodruhů, toužících dobýt redakci * Další porada

  

Ani Jakub Koutný se netajil svým vztahem k poslední Final Fantasy * Kačenka se kromě hraní ujala i přípravy jídla pro hladový tým * Pej připravuje další scénu

  

Ideální úhel, výraz ve tváři, postoj vůči kameře... atd. Natáčení není zas taková legrace...

Kde video najdete

  

Doupě Video do budoucna naleznete exkluzivně na Doupě DVD, které můžete zakoupit na objednávku v našem internetovém obchodě Doupě na Vltavě nebo přímo na pultě brněnského obchodu s hrami jménem Megami. Ale pozor, starší kousky se prakticky nedají sehnat, i když neustále zvyšujeme náklad. Ve velmi blízké budoucnosti se nicméně dočkáte lepší formy distribuce a jistého, prozatím tajného, bonusu:-).

   

Kačenka byla pro dobrodruhy dobývající redakci opravdu obtížnou překážkou v dalším postupu

  

Zajímavý zvrat a vyvrcholení love story hlavních hrdinů jistě stojí za shlédnutí!

  

Na stole šéfredaktora je spousta důležitých věcí * Poslední megasouboj sledovali všichni s napětím * Vyhraje redakce Doupěte? A co Mirek Dušín?

Co bylo dál

Natáčení únorového videa proběhlo úspěšně, po zkušenostech z prvního dílu jsme měli k dispozici mnohem propracovanější scénář, lepší vybavení i řadu dalších výhod, což by na výsledku mělo být poznat. Také filmové studio Lumini Digital mělo na práci s druhým videem více času, takže digitální triky a efekty byly zase o něco lepší. Všem, kdo Doupě Video shlédli, tímto děkujeme za jejich zájem a budeme vděční za každou připomínku! Další díly ale těžko ovlivníte – budou stejně šílené, divoké a nespoutané, jako herní svět, který nás tímto způsobem poznamenal :-).


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A