S.T.A.L.K.E.R. 2 je na pauze. Vývojáři pomáhají rodinám v krizové situaci na Ukrajině

Nové video od samotných vývojářů předává vzkaz fanouškům.

Vývoj očekávaného pokračování kultovního Stalkera byl pozastaven, protože vývojářské studio se právě potýká s probíhající ruskou invazí na Ukrajině, kde sídlí a stará se o své rodiny a nejbližší. 

V novém videu zveřejněném na Youtube kanále vývojáři z GSC Game World vysvětlují, jak válka zasáhla jejich zaměstnance a rodiny. Skrze záběry explozí na mnoha místech Ukrajiny video říká, že se studio veškeré práce upozadilo a nyní se urputně snaží pomoci svým zaměstnancům a jejich rodinám přežít. Video je ke zhlédnutí níže.

Vývojáři nicméně slibují, že po ukrajinském vítězství budou na projektu znovu pilně pracovat. 

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: výprodej kooperačních her a klasiky od Atari zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC