Stalo se - body za Oblivion

Guild Wars mají šampióny. Společnost ArenaNet a distributor NC Soft oficiálně korunovali gildu The Last Pride z Koreje jako Světového šampióna v Guild Wars. Gilda dostala odměnu ve výši padesáti tisíc dolarů.

Výdobytky v Oblivionu. Hráči na konzoli Xbox 360 si pomalu začínají zvykat na Achievment systém, který vás odměňuje body za dosažení jistých met ve hrách. Microsot zveřejnil, jaké množství bodů a za jaké činy vám bude příslušet při hraní The Elder Scrolls: Oblivion.

Hráči proti autorům. Vývojáři závodní hry Project Gotham Racing 3, tým Bizzare Creations, se rozhodl dát další šanci dostat se do prvního turnaje PGR 100 v jejich hře, organizovaném prostřednictvím služby Xbox Live. Stačí jen dostatečně dobře závodit a porazit právě ony vývojáře, pak je místo v turnaji vaše.

TOCA už je v cíli. Závodní hra TOCA Race Driver 3 vyjela z dílen Codemasters a dostala se na pulty obchodů.

Další GTR zajištěny. Vývojáři ze SimBin si zajistili další možnost pokračovat v sérii GTR, když se dohodli s firmou SRO, která stojí za organizací šampionátu FIA GT, a prodloužili si smlouvu až do roku 2012.

Záplata se blíží. Podle slov Infinite Ward se právě dokončuje testování velkého patche na střílečku Call of Duty 2, který přinese zamezení podvodů v multiplayeru. Hlavně tak učiní přidáním programu Punkbuster a opravením několika bezpečnostních chyb, které se vyskytly. Navíc se hráči mohou těšit na dvojici nových map pro více hráčů.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |