STALO SE - kde vzít 250 tisíc dolarů

Krize v Atari pokračuje. Po nedávném oznámení vydavatele, že možná prodá svá vývojářská studia, se začala hýbat situace v Shiny Entertainment. Jeden z jejích zakladatelů, David Perry, společnost opustil, aby mohl zvýšit cenu studia přihazováním na aukci. Shiny má v současné době 56 zaměstnanců, kteří pracují na pokračování hry Earthworm Jim.

Capcom upřesnil vydání Okami. Okami bude vyprávět příběh mýtického slunečního boha, který se vydává na strastiplnou cestu za nápravou světa sužovaného silami zla. K ruce jsou mu různé božské síly a všechny čtyři elementy. Hra vyjde v létě tohoto roku.

Jak si vydělat 250 tisíc dolarů? Výhercem turnaje Best of Battlefield pořádaného EA se stal Team Legends nad Team Professional Skills poměrem bodů 340:337. Desetičlenný tým si tak odnesl z turnaje 250 tisíc dolarů. Na druhý tým čekala odměna 50 tisíc dolarů. Celý turnaj začal už v listopadu a byl rozdělen na Xboxovou a PS2 část, přičemž vítězové obou částí se utkali ve velkém finále. Team Legends nasbíral za turnaj více bodů, takže si mohl zvolit konzoli pro finále a tou byl Xbox.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A