STALO SE - Nintendo slaví úspěch NDS

Nintendo DS je nejrychleji prodávanou herní konzolí v Japonsku. Domácí prodeje handheldu NDS překročily 5 milionů kusů 13 měsíců od zahájení uvedení na trh. Sony to s PS2 dokázala za 17 měsíců, Game Boy Advance to stihl po 14 měsících. Nintendo si úspěch vysvětluje i svým zaměřením nejen na běžné hráče, ale i ženy, seniory a obecně lidi, kteří hry dříve hráli málo nebo vůbec.

Snowboardový betatest. Stoked Rider featuring Tommy Brunner má být unikátní snowboardovou simulací, inspirovanou prostředím Aljašky. Ať už se rovnou ponoříte do závodění, užijete si freeridu, či se ponoříte do tajů editoru, vyzkoušet si to můžete už teď v betatestu.

Dáreček pro majitele Xboxu. Pokud používáte digitální hráčskou kartu na Xbox.com, Microsoft pro vás má další nabídku. Jmenuje se Xbox Live Diamond Card a kromě jiného díky ní budete mít slevy v obchodech a restauracích partnerů, v současnosti například Timberland, McDonald`s a řada dalších. Karta je zdarma a více informací naleznete zde.

Pravý důvod odložení Oblivionu? Když Bethesda před časem oznámila, že se očekávané pokračování ságy The Elder Scrolls opozdí, důvodem byly problémy s polskou lokalizací. Podle posledních informací to ale vypadá, že hra už je hotová a vývojáři jen chtějí více času na úpravy, díky nimž by Oblivion maximálně využil výkonu Xboxu 360. Ten je totiž větší, než původně čekali.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A