STALO SE - Nintendo slaví úspěch NDS

vytisknout velikost písma
STALO SE - Nintendo slaví úspěch NDS

Nintendo DS je nejrychleji prodávanou herní konzolí v Japonsku. Domácí prodeje handheldu NDS překročily 5 milionů kusů 13 měsíců od zahájení uvedení na trh. Sony to s PS2 dokázala za 17 měsíců, Game Boy Advance to stihl po 14 měsících. Nintendo si úspěch vysvětluje i svým zaměřením nejen na běžné hráče, ale i ženy, seniory a obecně lidi, kteří hry dříve hráli málo nebo vůbec.

Snowboardový betatest. Stoked Rider featuring Tommy Brunner má být unikátní snowboardovou simulací, inspirovanou prostředím Aljašky. Ať už se rovnou ponoříte do závodění, užijete si freeridu, či se ponoříte do tajů editoru, vyzkoušet si to můžete už teď v betatestu.

Dáreček pro majitele Xboxu. Pokud používáte digitální hráčskou kartu na Xbox.com, Microsoft pro vás má další nabídku. Jmenuje se Xbox Live Diamond Card a kromě jiného díky ní budete mít slevy v obchodech a restauracích partnerů, v současnosti například Timberland, McDonald`s a řada dalších. Karta je zdarma a více informací naleznete zde.

Pravý důvod odložení Oblivionu? Když Bethesda před časem oznámila, že se očekávané pokračování ságy The Elder Scrolls opozdí, důvodem byly problémy s polskou lokalizací. Podle posledních informací to ale vypadá, že hra už je hotová a vývojáři jen chtějí více času na úpravy, díky nimž by Oblivion maximálně využil výkonu Xboxu 360. Ten je totiž větší, než původně čekali.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |