STALO SE - PC či Xbox na Oblivion?

Faces of War vyjde později. Původně hra měla vyjít 25. dubna, ale datum se změnilo na neurčité "léto 2006". Ve Faces of War se hráč zhostí velení nad šestičlennou skupinou spojeneckých, sovětských nebo německých vojáků v bojích druhé světové války v plně 3D prostředí.

Blíží se nový Rainbow Six? Na stránkách hry začalo odpočítávání, které slibuje významnější oficiální prohlášení. Vzhledem k předchozím informacím a faktu, že odpočítávání začalo na 360 hodinách, se soudí, že se chystá Rainbow Six: Vegas pro Xbox 360.

Oblivion: PC versus Xbox 360. Otázka hardwarových nároků čtvrtého dílu The Elder Scrolls začíná být aktuální. Stejně jako výhody a nevýhody PC a xboxové verze. Nepochybně bude na hraní potřeba výkonné PC - například na 3,2GHz procesoru, 2 GB RAM a ATI X1900 Oblivion jede prakticky bez nejmenších obtíží. Xboxoví uživatelé tohle řešit bezpochyby nemusí, na druhé straně high-endové PC umožní mnohem větší rozlišení a grafické detaily, než verze pro Xbox 360. Určitým jazýčkem na vahách může být i TES Editor, jež na Xboxu nebude.

Kde to vře?

O čem se kromě jiného zrovna mluví na Doupěcím fóru? Je to hudba ve hrách. Jaký herní soundtrack vás zaujal nejvíc? Nebo hudbu ve hrách raději vypínáte? Diskuze se zúčastněte zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A