STALO SE - Windows na síti neobstojí

Už se pracuje na The Elder Scrolls 5. V interview s Petrem Hinesem z PR oddělení Bethesdy došlo k odhalení třech týmů společnosti, které v současnosti pracují na různých projektech. Jeden tým má podpořit TES4 po vydání různými patchi či rozšířeními. Druhý intenzivně vytváří Fallout 3. Podstatná je třetí skupina, která vyvíjí TES 5, ačkoli zatím nebyly zveřejněny žádné další informace.

Windows neodolají útokům na internetu ani pár hodin. Test vystavil různé nepatchované operační systémy působení běžného používání internetu po dobu šest týdnů. Windows 2000 Server, Windows Server 2003, Windows XP Professional - tyto tři systémy byly prolomeny po ani ne dvou hodinách zapojení v síti. Nepatchované systémy Red Hat Enterprise Linux 3 a SuSE Linux 9 Desktop odolaly po celou dobu testu.

Zaměstnanci nesmí mazat soubory na svých počítačích. Americké International Airport Centers žalovaly svého bývalého zaměstnance Jacoba Citrina, že vrátil svůj pracovní laptop s daty smazanými jistým programem. Soud pak jednomyslně rozhodl, že Citrin použitím programu na odstranění dat porušil zákon o zneužívání a podvodech s počítači.

Download

velikost: 6 MB
 
velikost: 18 MB
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 30 MB
 
velikost: 17 MB
 
velikost: 20 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 11 MB

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |