Stalo se 1. 6. - zničíme lidstvo aspoň hrami

Battlefield 2 je gold. Mnohé fanouškovské stránky získaly dnes informaci, že DICE dokončili Battlefield 2 a hra je nyní v gold fázi, čili už se jen lisují média a vůbec připravuje distribuce, která by měla začít již tento měsíc.

Destroy all humans spouští oficiální stránku. Distributor THQ oznámil spuštění oficiální stránky hry Destroy All Humans!, ve které se dostáváte do role mimozemského předvoje, připravujícího zemi na invazi cizáků. Váš úkol bude ničit a zabíjet lidstvo. No uvidíme, co z toho bude.

Earth 2160 dostane zlatý update. Strategie Earth 2160 sotva vyšla do obchodů a už je zde pro ni zlatý update, který by měl působit nejen jako patch, ale přidat i nějaké nové scény mezi misemi a vůbec upravit vzhled hry.

Ubisoft získává hru Darkwatch. Pokud se vám líbí kombinace westernu a lovení upírů, jistě vás potěší, že si střílečka Darkwatch našla distributora. Tedy přesněji její tvůrci z High Moon Studios uzavřeli smlouvu se společností Ubisoft.

The Falklands War: 1982 je gold. Společnost Prosim oznámila, že jejich strategie The Falklands War: 1982 dosáhla gold fáze. Vůbec jako první hra se zaměřuje na tento zajímavý a rychlý konflikt, o kterém mnozí ani nevědí, že vůbec byl.

Váš názor Další článek: Galerie: Fable: The Lost Chapters - dobro a zlo

Témata článku: , ,