STALO SE 10.3. - nové Micro Machines!

Situace Atari se horší. Společnost obdržela dopis, že nevyhovuje podmínkám burzy Nasdaq. Vydavatel teď musí do 180 kalendářních dnů, tedy do 30. srpna 2006, zvednout cenu jedné své akcie na alespoň jeden dolar a udržet ji po dobu minimálně deseti po sobě jdoucích dnů. Pokud se tak nestane, Atari bude z Nasdaqu vyřazena.

Blíží se pokračování legendárních Micro Machines. Legenda devadesátých let se vrací na naše monitory! Micro Machines V4 pod křídly vydavatelství Hasbro vyjde v létě 2006 na PC, PS2, PSP a NDS. Tradičně si zazávodíme na prostřeném stole se snídaní, kuchyňské lince, vaně a podobných atraktivních a vzhledem k jiným závodním hrám originálních lokacích.

Kdy bude datadisk ke Guild Wars? Guild Wars: Factions přinesou do hry nové regiony, schopnosti, úkoly, monstra a spoustu dalších věcí. Přídavek vyjde 28. dubna tohoto roku.

Příjem z online her roste. Podle průzkumů vzrostl příjem z placených online her o 43% na 2 miliardy dolarů v roce 2005, přičemž celý herní průmysl vydělal očekávaných 29 miliard. Předpokládá se, že příjmy z online her dosáhnou v roce 2011 částky 6,8 miliard dolarů, z čehož by 50% měl tvořit World of Warcraft.

Download

velikost: 50 MB
 
velikost: 80 MB
 
velikost: 562 MB
 
velikost: 360 MB
 
velikost: 150 MB
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 9 MB
 
velikost: 28 MB
 
velikost: 6 MB
 
velikost: 12 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A