Stalo se 10.4. - Lara boří rekordy

The Roots nebude. Společnost Cenega Publishing včera oznámila, že nadějně vypadající RPG projekt jménem The Roots byl zrušen. Důvodem toho, že Roots nikdy nespatří světlo světa, je vývojářské studio Tannhauser Gate. Po čas vývoje udělalo množství závažných chyb, a tak prý bylo zrušení jedinou možnou cestou.

Lara Croft v Guinessově knize rekordů. Hrdinka série počítačových her nesoucích jméno Tomb Raider, půvabná archeoložka Lara Croft, byla zapsána do knihy rekordů jako "nejúspěšnější hrdinka videoher lidského původu". Lara si cenu určitě zaslouží - vždyť se her s ní na obálce prodalo na třicet miliónů.

Ankh bude pokračovat. Populární adventura Ankh se zanedlouho dočká bratříčka. S podtitulem Heart of the Osiris by se totiž již koncem tohoto roku mělo do obchodů dostat volné pokračování tohoto povedeného titulu z dílen společností Deck 13 a bhv Software.

Da Vinci také na PC. Hra na motivy kontroverzního románu The Da Vinci Code by se měla objevit také ve verzi pro osobní počítače. Oznámili to vývojáři ze studia The Collective.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A