STALO SE 11.4. - Lara ovládla Británii

Zlatý život ve městě. Distributor Deep Silver oznámil, že budovatelská strategie City Life je gold a bude dodána na pulty obchodů 28. dubna, alespoň tedy v Německu.

Zničte vozy i v Evropě. Deep Silver přidává další zprávu, tentokráte se týká automobilové (nedá se říci ani závodní) hry Crusty Demons. Tato brutální hra bude dovezena do Evropy, aby si i hráči na starém kontinentě mohli užít nekonečné násilí.

Sešívaný tygr. Strategická hra Raging Tiger: the Second Korean War se dočkala patche na verzi 1.16, který by měl opravovat některé chybky.

Záplatovaný půlměsíc. I strategie The Star and the Crescent se dočkává patche, avšak ve verzi 1.32, který vyšel za úplně stejným účelem.

Ryozm Ring testuje. Rozšíření pro MMOPRG The Saga of Ryzom označené Ryzom Ring se dostalo k alfa testu, ke kterému se můžete přihlásit zde.

Zlatá závodní evoluce. Black Bean oznámili dokončení závodní hry Evolution GT pro PC a PS2. Do obchodů by hra měla přijet 12. května.

Lara ovládla Británii. Britské žebříčky prodejnosti her zcela ovládlo pokračování akční hry Tomb Raider s podtitulem Legends. Lara Croft učarovala nejvíce majitelům konzolí PS2, Xbox a Xbox 360, kde se umístila na prvním místě, zatímco v sekci PC ji byl schopen porazit Championship Manager 2006 také distribuovaný Eidosem.

Volání záplat. Společnost Activision vydala patch na střílečku Call of Duty 2, který přináší Punkbuster, dvojici nových map a přivádí hru do verze 1.2.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |