Stalo se 11.7. - V Gothicu 3 si zahraje i orchestr

Série True Crime se chystá na PSP. Activision plánuje přenést svět True Crime i na handheld PSP, a to pod jménem True Crime New York City. Místo detektiva LAPD Nicka Kanga se zhostíme Marcuse Reeda, bývalého gangstera, nyní člena NYPD. Znovu by také mělo být možné být jak příkladným, tak i zlotřilým policistou.

Bochumský orchestr hraje pro Gothic 3. "Vysoce kvalitní produkt, jakým je Gothic 3, potřebuje i vysoce kvalitní hudební podklad," řekl skladatel Piranha Bytes Kai Rosenkranz. Že svá slova myslí vážně, dokazuje angažování nejen Bochumského orchestru, ale i japonské skupiny "GOCOO", či hollywoodské star Lisbeth Scott, kterou jsme mohli slyšet třeba ve filmech Shrek nebo Šestý smysl.

Flatout 2 vydá Vivendi Universal. Vivendi a Empire Interactive oznámily dohodu, podle které bude v Severní Americe VU distribuovat jeden z nejvýznamnějších titulů Empiru. Vývojáři se těší na novou hru, od níž si slibují perfektní fyziku a parádní hratelnost, distributor zase spokojeně pokračuje v úspěšné spolupráci. Hráči vyhlíží příští rok, kdy by měl Flatout 2 vyjít na PC, PS2 a Xboxu.

Z PS3 nebude domácí router. Představitel Sony Ken Kutaragi oznámil, že konzole Playstation 3 nebude disponovat slibovanými třemi gigabitovými porty. Ty by jí umožnily fungovat jako domácí router sítě. Důvod je jednoduchý - konzole by pak byla příliš drahá. Uživatelé tak budou muset sáhnout po jiných routerech.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce