STALO SE 12.12. - Pracujte pro Shiny

Tvůrci The Matrix: Path of Neo hledají posily týmu. Společnost Shiny Entertainment se chystá na další herní titul a pro jeho vývoj hledá zaměstnance do pozic PSP programátor, programátor fyziky, Xbox 360 programátor, programátor animací, 3D animátor, designer a další. Detaily najdete na homepage.

Activision reaguje na bojkot serverů Call of Duty 2. Před pár týdny někteří lidé z oficiálního fóra Infinity War vyhrožovalo čtyřiadvacetihodinovým bojkotem serverů kvůli absenci podpory a komunikace ze strany Activisionu a IW, zvláště v oblasti boje proti cheaterům. Co na to vydavatel? "Po dvou letech usilovné práce na CoD2 si lidé z IW zaslouží malou pauzu. Tým si problém s cheaty uvědomuje a v současnosti hledá řešení."

Retro na PSP. Společnost Midway ohlásila kompilaci 21 starých titulů v kolekci s názvem Midway Arcade Treasures: Extended Play, která vyjde na PSP. Mezi vzkříšenými tituly vynikají i jména jako Mortal Kombat, Gauntlet, či Spy Hunter.

Ohlášeno ekluzivní balení Everquestu. Sony Online Entertainment vydá Everquest: Titanium, exkluzivní kolekci obsahující Everquest Classic a prvních deset přídavků.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A