STALO SE 12.9. - nová edice Half-Life 2

Zkuste zdarma Legend of Mir. Quality Games Online se rozhodli všem hráčům (i hrajícím) nabídnout volný čas na odzkoušení své MMORPG Legend of Mir 3.

Hustle - simulátor kulečníku. Chystá se kulečníkový simulátor The Hustle: Detroit Streets, ve kterém se dostáváte do role neznámého nováčka na cestě ke slávě u zelených stolů s dírami.

SSX On Tour Soundtrack. Electronic Arts představili soundtrack k SSX On Tour, který se bude snažit dosáhnout alespoň úrovně dílu předchozího, jež získal ocenění Academy of Interactive Arts & Sciences.

Petroglyph dělá RTS pro Segu. Studio Petroglyph, složené z bývalých členů Westwoodu, dělá na RTS neznámého jména, kterou bude distribuovat Sega.

Scooby-Doo do obchodoo. THQ oznámili, že jejich hra na motivy filmu Scooby-Doo! Unmasked se dostává na pulty obchodů.

Half-Life 2 v nové edici. Valve dnes dodala do obchodů Half-Life 2: Game of the Year edici, která obsahuje Half-Life 2, Counter-Strike: Source, plus Half-Life 2: Deathmatch a Half-Life: Source.

Randy Peretzman jde do důchodu. Dlouhodobý pracovník firmy Nintendo, Randy Peretzman, který dělal obchodního manažera firmy a zasloužil se o start NES před dvaceti lety, odchází do důchodu ze zdravotních důvodů.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A