STALO SE 13.2. - hraním ku zdraví

Patch k Battlefieldu 2 už je skoro hotov. Patch 1.2 na oblíbenou FPS je podle zdrojů z EA ve finální fázi vydání. To znamená, že už brzy by se na oficiálních stránkách mělo objevit konkrétní datum, kdy záplata spatří světlo světa.

Ubisoft se domluvil se zlatým olympionikem. Konkrétně jde o devatenáctiletého snowboardistu Shauna Whitea, který je ve svém věku špičkou profesionálního snowboardingu, což potvrdil i na letošní olympiádě - například otočkou o 1080 stupňů. Snowboardová hra s Whiteovým jménem by měla vyjít v příštím roce.

Activision má práva na Transformers. Společnost oficiálně oznámila, že má celosvětová práva (vyjma Japonska) na vývoj her pro všechny platformy s využitím značky Transformers. První titul se očekává 4. července 2007, stejně jako film Transformers v režii Michaela Baye (The Rock, Armageddon).

Dungeons & Dragons Online: Stormreach je gold. Očekávané MMORPG postavené na nejoblíbenějších RPG pravidlech je hotovo a vychází 28. února 2006.

Hraním her ku zdraví. Kanadský výzkumný tým došel k názoru, že hraním her se trénuje mozek a zpomaluje se jeho stárnutí. Při testu na 100 vysokoškolácích se ukázalo, že hráči jsou v sérii mentálních testů úspěšnější než jejich kolegové, kteří hry nehrají. Více informací naleznete zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |