STALO SE 13.3. - Aspyr proti Starforce

Spellforce 2 nebude obsahovat Starforce. Vydavatel Aspyr se vyjádřil k vydání Spellforce 2 v Severní Americe. Aspyr řekl, že protipirátská ochrana Starforce nebude ve finální verzi hry, přestože je použita v demoverzi vydávané ve spolupráci s evropským Jowood. Aspyr se dále omluvil za jakékoli nepříjemnosti, které Starforce v demu mohla způsobit a znovu ujistil, že pro finální verzi hry zvolí alternativní ochranu proti kopírování.

Hráči se mohou podílet na regulaci herního trhu. Video Game Voters Network je jedinečný projekt Asociace zábavního softwaru (ESA). Slouží hráčům starším osmnácti let, aby se sami vyjádřili k obsahu různých her, znelegálnění prodeje určité hry mladistvím a spoustě dalších věcí, jež zatím nepříliš obratně řeší američtí zákonodárci. Myšlenku podporuje například duchovní otec The Sims Will Wright.

Střílečka z druhé světové jde do obchodů. Red Orchestra: Ostfront 41-45 je plnohodnotná akční hra z prostředí druhé světové války inspirovaná jedním z nejznámějších herních modů. Hra v těchto dnech míří do prodeje.

Dynasty Warriors 5 Empires jsou gold. Nejnovější pokračování divoké akce z prostředí staré Číny je hotovo. DW5 jsou určeny pro Xbox 360 a PS2 a jejich hlavní novinkou je Empire mód, jež vás postaví do role stratéga podepisujícího nejrůznější politické smlouvy a podobně, abyste ovládli celou zemi.

Kde to vře?

Dnes se opět podíváme na stránky doupěcího fóra. Pamatujete si, která hra vás v začátcích vašeho hraní ovlivnila nejvíce? Na jaké hře jste vyrůstali? To je přesný název diskuze, jíž se můžete zúčastnit zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A