Stalo se 14. 6. - Evropa proti Americe

Jagged Alliance do kapsy. Společnost Strategy First se dohodla s Pocket PC Studios na spolupráci. Ta bude spočívat v předělání titulů Jagged Alliance a Disciples pro handheld Nintendo DS. Nepůjde o pouhou konverzi, ale o úplně nové hry, které budou jen založeny na starých peckách. Máme se na co těšit.

Dead to Rights: Reckoning je gold. Zástupci Namco dnes oznámili, že jejich bojovka Dead to Rights: Reckoning pro PSP je gold. Očekávejme originální příběh a možnost hraní až pro čtyři hráče dohromady. Stejně nejdřív ale počkáme na PSP v Evropě.

Evropa proti Americe v basketbale. EA Sports uzavřeli dohodu se zástupci NBA a Euroligy, která v rámci propagace her série NBA v Evropě přivede 4 nejlepší týmy NBA na starý kontinent. Zde budou hrát zápasy proti jejich nejlepším protějškům, první kolo proběhne v říjnu 2006, další pak o rok později.

Settlers dostávají další patch. Vývojáři z Blue Byte neusnuli na vavřínech a společně s distributorem Ubisoft vydali patch 1.04 na Settlers: Dědictví králů. Hlavním lákadlem bude internetový žebříček, nesmíme opomenout ani různé drobné úpravy. Český distributor Playman nejspíše dodá lokalizovanou verzi co nejdříve.

Modifikované servery pro BF2? Mnozí příznivci hry Battlefield 2 se podivovali, proč není najednou jejich oblíbený server na seznamu online serverů. Vše nasvědčuje tomu, že EA prostě ze seznamu vyřadí jakýkoliv modifikovaný server, ať už má jen otevřeny některé zbraně, nebo odstraněn časový limit. Holt si hráči musí počkat na plnou verzi, demo případně naleznete zde.

Získejte trofej v SW: Galaxies. MMORPG Star Wars: Galaxies se vyvíjí a poslední novinou je přidání trojice extra obtížných příšer pro zkušené hráče. Ty po svém zabití zanechají svému přemožiteli. A nebo budete čekat na den Impéria, který bude 4. července, kdy možná Impérium kontaktuje Pána ze Sithu?

Ubisoft uvolnil volně šiřitelný datadisk ke své starší taktické hře Raven Shield. Z internetu si po bezplatném zaregistrování a obdržení registračního klíče můžete stáhnout téměř gigový soubor jenž nese název Iron Wrath. V něm se opět postavíte do čela elitní jednotky Rainbow 6, s níž si tentokrát projdete sedm singleplayerových misí v oblasti východní Evropy a do vínku dostanete nové zbraně.  

Váš názor Další článek: Resident Evil dostane další dva filmové brášky

Témata článku: , ,