STALO SE 15.2. - hry na WCG2006

Kdy bude Playstation 3 a co přinese? Podle posledních informací to vypadá, že next-gen konzole od Sony by mohla vyjít do září letošního roku. Toto datum se tradičně týká Japonska a USA, Evropa si bude muset počkat. Během několika blízkých týdnů by také Sony měla odhalit svůj sjednocený online systém, pracovně nazvaný Playstation HUB, ne nepodobný konkurenčnímu Xbox Live.

Oznámeny hry na WCG2006? Šest her na PC a dva konzolové tituly se budou letos v říjnu hrát na finále World Cyber Games v Monze v Itálii. Na PC jde o Starcraft: Brood War, Warcraft 3: Frozen Throne, Warhammer 40,000: Winter Assault, Half-Life: Counter-Strike 1.6, FIFA 06 a Need For Speed: Most Wanted. Konzole zastoupí Xbox 360 a Dead or Alive 4 spolu s Project Gotham Racing 3.

Patch v2.1a na Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Společnost Troika už je minulostí, takže se jedná o neoficiální patch. Záplata vyžaduje nainstalovaný patch v1.2 a snaží se opravit veliké množství nejrůznějších chyb.

Football Manager 2006 na Xbox 360 a PSP má datum vydání. SEGA oznámila datum vydání svého nového fotbalového manageru. Radost hráčům udělá na Velikonoce, přesněji 13. dubna 2006.

Download

velikost: 5 MB
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 23 MB
 
velikost: 50 MB
 
velikost: 23 MB
 
velikost: 27 MB
 
velikost: 10 MB
 
velikost: 40 MB
 
velikost: 18 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |