STALO SE 16.2. - 2 miliony Nintendogs

V Americe se baví ve velkém. Od června do prosince letošního roku se na půdě USA uskuteční pětice obřích turnajů ve hrách na PC a Xbox. Na konci je nachystána cena jednoho milionu amerických dolarů v hotovosti. První z akcí 15.-18. června bude navíc pořádána současně se světovou LAN párty ve švédském Jonkopingu s cílem ustanovit světový rekord za největší LAN párty. Turnaje budou doplněny bohatým doprovodným programem sestávajícím z exhibicí, koncertů a mnoha dalších atrakcí.

Valve a IGA řešily reklamy v Counter-Strike. Loni IGA zařídila reklamu v Counter-Strike pro několik inzerentů a inzertních agentur. Takový krok však vyžaduje souhlas majitele duševního vlastnictví, k čemuž zřejmě tak úplně nedošlo. Společnosti oznámily, že se dohodly bez obtíží a v přátelském duchu a těší se na další spolupráci.

Záplata na Strach. FEAR se konečně dočkal patche. Jeho součástí je anticheatová ochrana Punk Buster, tři nové multiplayerové mapy a další dílčí věci.

Nintendo zaplavuje Evropu psy. Nintendogs na NDS opět dokazují, jakým jsou fenoménem. Od vydání 7. října 2005 se jich v Evropě prodalo přes 2 miliony kusů. V USA je toto číslo 1,5 milionu, v Japonsku pak více jak 1 milion prodaných her.

Kde to vře?

Na doupěcím fóru je tradičně živo. Jedna z mnoha debat se točí kolem vás samotných, tedy hráčů. Jste při hraní v klidu? Nebo hrajete "celým tělem"? Co všechno je možné vyvádět při hraní, zjistíte zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A