STALO SE 17. 3. - Rekordní Ghost Recon

Patch na Středozem se blíží. Podle zápisníku Electronic Arts se na příští týden chystá vydání patche 1.02 pro strategii Battle for Middle-Earth 2, jež by mělopravovat chyby v multiplayeru. Zejména by měl znovu zprovoznit žebříček hráčů.

MultiTheftAuto vylepšuje. Modifikace MultiTheftAuto přinášející multiplayer do akční hry GTA: San Andreas se dočkala verze 1.1, která přidává nějaké nové možnosti.

Ghost Recon rekordní. Společnost Ubisoft oznámila, že její taktická akce Ghost Recon: Advanced Warfighter pro Xbox 360 trhá rekordy v prodejnosti. Za první týden se v USA prodalo na dvě stě čtyřicet tisíc kopií hry a první tři dny prodeje v Evropě také přinesly polovinu tohoto počtu.

Zlatí Space Rangers. Společnost Cinemaware oznámila dokončení hry Space Rangers 2: Rise of the Dominators, která je nyní v gold fázi a přijde do obchodů koncem měsíce. Při této příležitosti také oslavili otevření oficiální stránky hry.

Oblivion už za čtyři dny. Společnost Bethesda stále více láká hráče na svoji RPG The Elder Scrolls: Oblivion, která má vyjít už za čtyři dny. Vydává dnes další upoutávku, která tentokráte ukazuje mohutná opevnění, na která můžete ve hře narazit.

Download:

velikost: 15 MB
 
velikost: 617 MB
 
velikost: 35 MB
 
velikost: 10 MB
 
velikost: 40 MB
 
velikost: 95 MB
 
velikost: 25 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A