Stalo se 17.7. - Na Mount Everest s Nintendo DS

StarTrek Online má homepage. Chcete vidět všechny informace a obrázky z chystaného online projektu na motivy seriálu StarTrek pěkně pohromadě? Navštivte nově spuštěnou oficiální stránku StarTrek Online.

Na Mount Everest s Nintendo DS. Dva horolezci se vydali zdolat nejvyšší vrchol světa. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, jenže oni si dlouhé chvíli zkracovali hraním her na handheldu NDS! Více o jejich dobrodružství (a také hraní) čtěte zde.

God of War na PSP? Designer "božské" akce God of War nedávno v jednom rozhovoru prozradil , že se chystá vyvíjet hry pro handheld PSP. Zatím sice neřekl nic konkrétního, po skvělém GoW se však jistě můžeme těšit na kvalitní titul. Že by se chystal port pro PSP? Nechme se překvapit.

EA + John Madden = nová smlouva. Společnost EA oznámila, že podepsala smlouvu se známým hráčem amerického fotbalu, Johnem Maddenem. Jeho jmené by se mělo objevit jak v letošním ročníku, tak i dílech následujících - kontrakt byl podepsán hned na několik let dopředu. Ve hře samotné se objeví nejen Maddenova podobizna, ale zazní v ní i jeho hlas.

Váš názor Další článek: Novinky ze světa The Sims 2: Nightlife

Témata článku: , , , , , ,