Stalo se 17.7. - Na Mount Everest s Nintendo DS

StarTrek Online má homepage. Chcete vidět všechny informace a obrázky z chystaného online projektu na motivy seriálu StarTrek pěkně pohromadě? Navštivte nově spuštěnou oficiální stránku StarTrek Online.

Na Mount Everest s Nintendo DS. Dva horolezci se vydali zdolat nejvyšší vrchol světa. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, jenže oni si dlouhé chvíli zkracovali hraním her na handheldu NDS! Více o jejich dobrodružství (a také hraní) čtěte zde.

God of War na PSP? Designer "božské" akce God of War nedávno v jednom rozhovoru prozradil , že se chystá vyvíjet hry pro handheld PSP. Zatím sice neřekl nic konkrétního, po skvělém GoW se však jistě můžeme těšit na kvalitní titul. Že by se chystal port pro PSP? Nechme se překvapit.

EA + John Madden = nová smlouva. Společnost EA oznámila, že podepsala smlouvu se známým hráčem amerického fotbalu, Johnem Maddenem. Jeho jmené by se mělo objevit jak v letošním ročníku, tak i dílech následujících - kontrakt byl podepsán hned na několik let dopředu. Ve hře samotné se objeví nejen Maddenova podobizna, ale zazní v ní i jeho hlas.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce