STALO SE 18.4. - GTA se blíží na PS2

Tvořte lépe pro Quake. Společnost id Software se rozhodla vydat patch 1.2 na vývojářské nástroje pro tvorbu modifikaci ke střílečce Quake 4.

Bukanýři od chapadel. Distribuční společnost 10Tacle podepsala distribuční smlouvu na pirátskou strategii Black Buccaneer.

Duchové se blíží na PC. Jedna z nejprodávanějších her současnosti, taktická akce Ghost Recon: Advanced Warfighter, se dostává do gold fáze i pro PC.

Semínko se otevírá. MMORPG Seed, v níž nebude hlavním účelem zabíjet, nýbrž se společensky vyžívat na vesmírné stanici, chystá otevřený beta test začínající 25. dubnem.

Kdy bude GTA pro PS2? Rockstar Games oznámili datum vydání své hry GTA: Liberty City Stories pro PS2. Jedná se o 6. červen pro Ameriku a 9. červen pro Evropu.

Diablo a Starcraft až později. Společnost CD Projekt přináší fanouškům her Diablo a Starcraft poměrně mrzutou zprávu. Plánované vydání her Diablo 1 za 199,- Kč a Starcraft (včetně datadisku) za 299,- Kč se bohužel ruší. Dobrou zprávou je, že byste se na podzim letošního roku měli dočkat kompilací těchto her + další za velice příznivou cenu.

Kde to vře?

Máte nějaký dobrý herní rekord a myslíte si, že jím překonáváte všechny ostatní? Přijďte se pochlubit do našeho fóra, kde narazíte na téma Rekordy a vychytávky.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A