STALO SE 20. 3. - Grafika počítá fyziku

Fyzikální výpočty na grafice. Společnosti nVidia a Havok představili zajímavé řešení fyzikálního engine, který běží celý pouze na grafickém čipu a nezatěžuje tak výkon procesoru.

Znovuzrození Ameriky. Strategii Birth of America se dostalo potche na verzi 1.04, který opravuje chybky a celkově vylepšuje hru.

Garfield jako ze zlata. Společnost Lucky Jump Games oznámila, že dokončila práce na Garfield and His Nine Lives pro handheld GBA.

Zlatí hasiči. Německá společnost Forgster oznámila dokončení hry Fire Department 3 pro PC, které by se mělo dostat na konci měsíce do německých obchodů. Kdy přijde k nám je nejisté.

Oblivion vyjde během okamžiku. Společnost Bethesda vydala své zřejmě poslední video s odpočítáváním doby do vydání RPG The Elder Scrolls: Oblivion. Hra by měla v Americe vyjít v úterý.

Download:

velikost: 23,8 MB
 
velikost: 52,6 MB
 
velikost: 6 MB
 
velikost: 7 MB
 
velikost: 18 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |