STALO SE 20.2. - ambiciózní hra ze Star Treku

Patch na Call of Duty 2 odložen na neurčito. Před několika týdny vydavatel Activision slíbil, že záplata vyjde na začátku tohoto roku. Podle nových informací z fóra Infinite Wars to tak ale nevypadá. Vývojáři mají problémy se zapojením slíbené anticheatové ochrany Punkbaster a oficiální stanovisko vysvětlující současnou situaci je v nedohlednu.

Výrobce online her NCSoft chystá další titul. Na Taipei Game Show byla odhalena hra jménem Dungeon Runners. Podle neoficiálních informací by se mohlo jednat o první singleplayerový počin NCSoftu, konkrétně by šlo o akční RPG. Výrobce je zatím na informace skoupý, nicméně oficiální oznámení by mělo přijít už brzy.

Odhaleny detaily Star Trek: Legacy. Legacy je ambiciózním titulem na PC a Xbox 360 ze známého světa Star Treku. Zhostíte se v něm role admirála flotily vesmírných lodí a zúčastníte se obrovských bitev v single i multiplayer hře. Ještě před tím si však pečlivě zvolíte jednu ze čtyř ras (Federace, Klingoni, Romuilané a Borgové), poskládáte flotilu z 60 různých druhů lodí, zvolíte si vybavení a dílčí velení svěříte kapitánům.

Kde to vře

Opět se podíváme, co je nového na doupěcím fóru. Připadá vám, že u počítače trávíte příliš mnoho času, nebo naopak mnohahodinové vysedávání před monitorem odsuzujete? Zdá se vám o hrách? Myslíte si, že jste na PC závislí? Diskuzi přesně na toto téma naleznete zde.

Download

velikost: 638 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A