STALO SE 21.2. - EA zlevňuje hry

EA zlevňuje hry na current-gen konzole. Electronic Arts dělá radost majitelům konzolí PS2 a Xbox. Fight Night Round 3 nebude stát obvyklých 50 dolarů (1200 korun), ale o deset méně (960 korun). Dvacetiprocentní sleva se však bude týkat i dalších titulů, jakými jsou například Godfather nebo Black. Nezbývá než počkat, jak se snížení cen projeví na českém trhu.

Jedenáctý přídavek k Everquestu je hotov. K sedmému výročí oblíbeného MMORPG Sony nachystala datadisk Prophecy of Ro. Mezi novinky se řadí možnost použít rozličné pasti či částečně rozbíjet herní prostředí. Zajímavě vypadají rovněž Spheres of Influence a Aury. Spheres of Influence jsou místa ve světě, která mají různý vliv na postavy, například zvyšují množství many, zpomalují pohyb... Aury jsou pak hráči vytvořené Spheres of Influence a odlišují se podle povolání.

Dynasty Warriors 5 budou i na Xbox 360. Nedávno přinesla japonská firma Koei svoji akční sérii z čínské historie na PC. Konkrétně se jednalo o Dynasty Warriors 4 Hyper a konverze nedopadla vůbec špatně. Teď bylo oznámeno, že nejnovější pokračování Dynasty Warriors 5 Empires bude první hrou série na next-gen konzoli.

Nejnovější Mario se řítí na NDS. Valentýnská atmosféra dorazila i do Mushroom Kingdom, ale Princess Peach si jí příliš neužila. Zajali ji Bowser a Bowser Jr. a jen Mario Bros. může pomoci. Na svém putování po 2D světě osazeném 3D modely bude moct využít řadu nových power-upů, a to od 7. května tohoto roku.

Download

velikost: 45 MB
 
velikost: 7 MB
 
velikost: 50 MB
 
velikost: 50 MB
 
velikost: 510 MB
 
velikost: 40 MB
 
velikost: 80 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A