Stalo se 21.7. - Hra, nebo fotka?

Pro Evolution Soccer také na PSP. Pátý díl populárního fotbalového simulátoru Pro Evolution Soccer se dočká krom klasické PC a konzolové verze také verze pro handheld PSP. Virtuální fotbalisté se dočkají všeho, co na ostatních verzích tak obdivují - tedy skvělé hratelnosti, atraktivní grafiky a také multiplayeru přes Wi-Fi.

The Matrix: Path of Neo má homepage. Všechno, co jste kdy chtěli vědět o připravované hře na motivy filmu Matrix jménem The Matrix: Path of Neo, se nyní můžete dozvědět na nově spuštěné homepage. Hra by měla vyjít už 15. listopadu.

Eidos odkládá své trháky. Smutná zpráva pro fanoušky čísla 47 - nová dobrodružství tohoto nájemného zabijáka se odkládají až na začátek příštího roku. Ušetřeni ovšem nezůstanou ani fanoušci Lary Croft, kteří si na Tomb Raider: Legend počkají minimálně do stejného období.

Hra, nebo fotka? Nedávno jsme vám přinesli obrázek ze hry Project Gotham Racing 3, který ukazoval grafickou krásu tohoto chystaného závodního titulu. Dnes vám ukážeme další obrázky ze hry, které se opět podobají spíše fotkám než záběrům z her... Tudy, prosím.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |