STALO SE 21.9. - zapařte si s Brothers in Arms

Princ se vrací na trůn. Nový díl série Prince of Persia potkala změna podtitulu - z Kindred Blades se stalo The Two Thrones. Více tak je vidět princova "schizofrenie", poznávání alter-ega a hledání jeho vlastního já mezi dobrem a zlem v rozpolcené duši. Do víru akce se budeme moci vrhnout v prosinci tohoto roku.

Brothers in Arms 3 a párty u Gearboxu. Gearbox Software zve všechny fanoušky série Brothers in Arms na launch party BiA Earned in Blood a slavnostní představení BiA3. Akce se uskuteční v Dallasu dnes ve 20 hodin tamního času. Těšit se můžete na soutěže o high end hardware či vystoupení tanečnic z Moulin Rouge. Více informací naleznete zde.

Dungeon Siege 2 v opravně. Gas Powered Games pracují na v2.2 patchi pro nedávno vydané akční RPG Dungeon Siege 2. Opraveny budou drobné chyby v singleplayeru i multiplayeru, počítá se i s větší podporou modů. Zlepší se i zálohování uložených pozic.

Nová frakce v nových Heroes. V Heroes of Might and Magic 5 se setkáme s další frakcí. Dungeon faction, jak se jmenuje, vedou temní elfové, kteří se odtrhli od frakce Sylvan. Je to tajemná, okultní společnost, díky níž má být nový díl slavné série kompletnější a hlubší. Ubisoft dále potvrdil, že frakce Academy ani Sylvan nebudou chybět.

Download:

Prince of Persia 3 - trailer
velikost: 6 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |