Stalo se 22. 8. - za věrnost hraní zdarma

Skoro tak úžasné jako Úžasňákovi. Pokud jste viděli film The Incredibles (Úžasňákovi), jistě snadno pochopíte The Incredibles: Rise of the Underminer, což by měla být hra, která na něj navazuje.

Tuny železa v Armies of Steel. Vývojáři z Exdreams se rozhodli jít proti proudu moderních RTS a udělat strategii Armies of Steel prostou všech RPG a hrdinských prvků.

Urban Reign je gold. Namco dnes oznámilo přechod jejich bojovky Urban Reign do gold fáze. Již brzy si tak užijeme války gangů spolu s hostujícími hrdiny z Tekkenu.

Timeshift se posunuje i na Xbox 360. Atari se dnes pochlubilo, že jejich FPS Timeshift nebude chystaná jen pro PC, ale i pro next-gen konzoli Xbox 360.

Nascar 06 bude týmový. Electronic Arts vyhlásili světu jména dvou slavných závodníků, kteří se objeví na obalu Nascar 06: Total Team Control. Týmový duch mají symbolizovat Jeff Gordon a Jimmie Johnson.

Title Bout 2005 - box naplno. Simulátorů boxu není mnoho a pokud ještě se bude Title Bout 2005 chlubit licencí na čtyři tisíce slavných jmen boxerů, nejspíš si zaslouží zájem.

Saga of Ryzom pro věrné měsíc zdarma. MMORPG Saga of Ryzom slaví rok od svého spuštění a při této příležitosti obdrží jeho platící hráči dárek v podobě měsíce hraní zdarma.

Fable je gold. Microsoft nelení a jeho Fable: The Lost Chapters - RPG z dílen Lionhead Studios - se dostalo do gold fáze. Verze pro PC by se měly vyskytnout v obchodech kolem 20. září.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce