STALO SE 22.2. - randěte v online hře

V Británii se objevily stížnosti na reklamu na Call of Duty. Britský Úřad pro reklamní standardy (ASA) řeší několik stížností na TV spot propagující Call of Duty 2 a Big Red One. Podle stížností záběry ze hry renderované speciálně pro televizní reklamu neodpovídají konečné podobě hry. Zatímco Activision to považuje za obvyklé, ASA nesouhlasí a požaduje, aby materiál v reklamě byl přesnou reprezentací hry.

Infinium Labs mají vážné problémy. Před několika dny firma zveřejnila, že nemá dostatek financí a že potřebuje okamžitě 1,6 milionů dolarů (přibližně 40 milionů korun) na zaplacení svým věřitelům, jinak hrozí zastavení veškeré činnosti. Výsledkem je zatím pozastavení vývoje konzole Phantom Lapboard a přestěhování firmy kvůli neplacení nájmů.

Online hra "na rande" si našla vydavatele. Republik Games se domluvili na spolupráci s TLA Entertainment při propagaci a marketingu svého online titulu Spend The Night. Ve hře se hráči budou seznamovat a prožívat virtuální schůzky včetně virtuálního sexu. Autoři se brání, že by mělo jít o rozšířenou aplikaci určenou k chatování - o své hře tvrdí, že je seriózním počinem prosazujícím žánr "společenského hraní".

Záplatujeme Quake 4. Id Software uvolnil šedesátimegový patch v1.1 na Quake 4. Oprava se zaměřuje především na multiplayer, přidává například hlasový chat a veliké množství dalších novinek, úprav a změn. Dílčích oprav se dočkal i singleplayer.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |