STALO SE 2.3. - Oblivion je hotov!

Microsoft vyprodává úspěšné xboxové tituly. Po světě se doposud prodalo kolem 24 milionů Xboxů a Microsoft nyní jejich majitelům nabízí starší populární hry za necelých 10 dolarů (kolem 250 korun). "Ve slevě" se objeví tituly jako Morrowind, Project Gotham Racing 2, Soul Calibur 2, Ghost Recon, Splinter Cell (i Pandora Tomorrow), Tony Hawk`s Pro Skater 4 a Underground a další, a to od března letošního roku.

Depeche Mode zazní v The Sims 2. Vydavatel Electronic Arts se pochlubil, že v novém datadisku k The Sims 2 zazní skladba od Depeche Mode přeložená do "simštiny". Konkrétně půjde o Suffer Well z alba Playing the Angel. "Simština" vznikla z experimentů z částmi ukrajinštiny a jednoho z jazyků používaného na Filipínách. Will Wright se nechal inspirovat i jazykem Navajo, používaným při šifrování během druhé světové války. Simštinu i Depeche Mode si budeme moct v datadisku Open for Business poslechnout od 2. března 2006.

The Elder Scrolls 4: Oblivion je gold! Nejnovější díl epické ságy vývojářů z Bethesdy je hotov a bude v prodeji v týdnu od 20. března. Jedna z nejočekávanějších her tohoto roku a pokračování Areny, Dagerfallu a Morrowindu se tedy konečně blíží na naše monitory.

Vyšel update na Counter-Strike Source. Čtyřicátý update přidává do hry Leet a SAS modely, opravuje chybu s možností překonávat krátké strmé svahy, vylepšuje animace low-violence modelů a ragdoll technologii. Efekt patche se projeví po restartu Steamu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |