STALO SE 23.2. - kdo vydá Pána prstenů?

Black na Xbox 360 nebude. Alex Ward z Criterionu popřel, že by se Black chystal na první z next-gen konzolí, jak se poslední dobou šíří na různých fórech. Součástí jeho prohlášení však byla i informace, že pokračování hry se na Xboxu 360 objeví.

Chystá se už třetí díl digitální verze karetní hry Magic. Společnost Wizard of the Coast oznámila, že Magic Online 3 vyjde letos v létě. Obsahovat bude zbrusu nový interface, komplexní systém nápovědy a řadu dalších novinek.

Záplatujeme Battle for Middle-earth 2 ještě před vydáním. Vydavatel Electronic Arts už vydal patch v1.01 na očekávaný druhý díl strategické bitvy o Středozem. Patch má opravovat celkovou stabilitu hry a několik dalších detailů.

Kdo vydá The Lord of the Rings Online? Vývojáři z Turbine oznámili, že na vydání jejich prvního a zatím jediného MMORPG z nesmrtelného světa J.R.R.Tolkiena se bude spolupodílet společnost Midway. Hra s podtitulem Shadows of Angmar by měla nabídnout unikátní herní zážitek všem hráčům bez ohledu na úroveň jejich postav jak při sólo hraní, tak při potkávání jiných hráčů a postav známých z Tolkienova díla.

Download

velikost: 542 MB
 
velikost: 25 MB
 
velikost: 7 MB
 
velikost: 75 MB
 
velikost: 25 MB
 
velikost: 4 MB
 
velikost: 80 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A