STALO SE 23.9. - Těšíme se na 18. říjen

Grand Theft Auto se řítí na Xbox. Rockstar Games se chystají svůj kontroverzní, avšak velmi oblíbený titul, přinést na konzoli Xbox. GTA 3, Vice City a San Andreas budou pod názvem Grand Theft Auto: The Trilogy k dostání letos od 18. října. Stejný den firma uvede GTA: San Andreas Special Edition pro PS2. Na tomto DVD můžeme mimo jiné shlédnout dokument Rockstaru nazvaný Sunday Driver (Sváteční řidič).

Age of Empires 3 je gold! Microsoft a Ensemble Studios dokončily práce na nejnovějším pokračování legendární RTS série. Překrásná 3D grafika, Evropa kolonizující Ameriku v letech 1500-1850 a především "feeling" jedné z nejoblíbenějších strategických her - to vše na nás čeká ještě letos, konkrétně 18. října.

Konec softwarového pirátství na amerických univerzitách? Dva kongresmani během dvou týdnů nechají připravit studii, zabývající se stavem peer-to-peer pirátstvím na amerických vysokých školách. Republikán Lamar Smith a demokrat Howard Berman chtějí zjistit důvody různého úspěchu univerzit v boji proti sdílení nelegálního softwaru.

Předvánoční dárek od Nintenda. Společnost Nintendo oznámila, že od 7. října tohoto roku bude její handheld Nintendo DS k dostání za 89,99 liber (4000 korun), což je o deset liber méně než doposud. Od stejného dne budou v obchodech dvě verze Nintendogs za přibližně 99 liber (4300 korun).

Download:

Need for Speed - ukázka ze hry
velikost: 130 MB

Brothers in Arms: Earned in Blood - demo
velikost: 615 MB

Far Cry - developer kit
velikost: 32 MB

Ridge Racer 6 - ukázka jízdy
velikost: 40 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A