STALO SE 24. 11. - Testujeme s World of Warcraft

World of Warcraft testuje. Blizzard dnes zpřístupnili veřejnosti testovací servery k odzkoušení patche 1.9, který přináší mnohé možnosti pro slabší postavy a vylepšení paladina.

Civilizační záplata. Firaxis nelenili a chvíli po vydání strategie Civilization 4 připravili i patch na verzi 1.09, který opravuje několik drobností, zkracuje čekání a vůbec vylepšuje tuto skvělou hru.

Daemon Vector je gold. RPG Daemon Vector, odehrávající se ve středověké Praze, se dostalo do gold fáze a od 8. prosince by mělo být na pultech.

Betatest Středozemě. Electronic Arts pořádají od půlky prosince uzavřený betatest strategie Battle For Middle-Earth 2, kterého se zúčastní hráči, jež si hru předobjednali.

Zlatý trůn pro Prince. Ubisoft oznámil, že akční hra Prince of Persia: The Two Thrones je gold a v nejbližší době dorazí na pulty obchodů pro PC, PS2, Xbox a Gamecube.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |