Stalo se 24. 8. - online hry na Unreal 3 engine za dveřmi

Vesmírná impéria se blíží od Strategy First. Distributor Strategy First získal práva distribuovat pátý díl vesmírné strategie Space Empires.

187 Ride or Die v obchodech. Milovníci brutálních závodů blahořečí Ubisoft, protože na pulty obchodů dostal 187 Ride or Die pro Xbox a PS2.

Ještě chaotičtější teorie. Majitelé Xbox Live! si mohou k stealth-akci Tom Clancy`s Splinter Cell Chaos Theory stáhnout dvě nové mapy - Nuclear Plant a UN Headquarters.

Osadníci zalepují díry. Strategie Settlers: Heritage Of Kings se dočkala patche na verzi 1.05, který mimo jiné přidá šestici map (po třech pro základ i datadisk).

Unreal 3 engine pro MMO hru. Nově vzniklé studio Hi-Rez získalo od Epicu licenci na Unreal 3 engine, který chce použít v jejich chystané MMO hře.

Ron Gilbert znovu tvoří? Autor slavné adventury Monkey Island Rob Gilbert se nejspíš dal do nové tvorby, protože jen nemoc mu zabránila setkat se v Paříži s distributory.

Firmware pro PSP se šíří. I když na PSP si u nás budeme muset ještě počkat, v USA už se dočkali zpožděného vydání firmware ve verzi 2.0. Je tak možné, že k nám se dostane přímo až s nějakou vyšší verzí firmware.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a Star Wars zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  1.  2021 | |2 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce