STALO SE 24.9. - Opět ochutnáme Strach

Těste se na Strach s kamarády. Už 29. září si znovu vyzkoušíme slibnou FPS F.E.A.R., protože se dočkáme multiplayerového dema. Čekají nás dvě mapy: Factory, což bude deathmatch, slow-motion deathmatch, support team deathmatch a slow-motion team deathmatch mapa. Druhá mapa, Facility, umožní vyzkoušet si módy capture the flag a slow-motion capture the flag. Připravte si dost místa na disku, protože demo bude mít velikost 550 mega.

Zpátky k Warcraftu III. Společnost Blizzard vydala novou mapu s názvem Banewood Bog pro jejich RTS Warcraft III. Mapa má vtipné info: "Po léta se mágové Moonbrooku hádali, "Když padne v lese chrabrý bojovník a nebude tam nikdo, kdo by to slyšel, vydá to nějaký zvuk?"" Mapa je malá, pouze pro bitvy 1v1 či 2v2.

Nasaďte si legračník klobouk a do ruky vezměte lulku, bude se pátrat. Studio Frogware ohlásilo další hru se slavným detektivem Sherlockem Holmesem v hlavní roli. Už jsme vyřešili Mystery of the Mummy a záhadu The Silver Earring, teď nás čeká Sherlock Holmes: The Awaken. Hra je plánovaná na říjen 2006.

Zelená je tráva, šišatý je míč. Ubisoft se domluvil na spolupráci s Hip Interactive Europe na vydání PALové verze Rugby Challange 2006. Za hrou stojí Swordfish studios a už v říjnu se dočkají PS2, Xbox a PC fanoušci tohoto tradičně anglického sportu.

Letadla oficiálně. O chystaném Ace Combat Zero: The Belkan War jsme vás už informovali, ale Namco oficiálně potvrdilo vývoj hry až nyní. Už se tedy oficiálně můžeme těšit na spousty zábavy v nebeských soubojích moderních stíhaček. Dočkají se, stejně jako minulého dílu, jen majitelé PS2.

Upravte si svoji Civilizaci. Pokud umíte pracovat s Python a XML scriptováním, čeká vás dost zábavy s chystanou Civilization 4. Ta kromě zcela zbrusu nové 3D grafiky, nového obsahu single i multi části hry,totiž nabídne i širokou podporu modařské komunitě.        

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole