STALO SE 24.9. - Opět ochutnáme Strach

Těste se na Strach s kamarády. Už 29. září si znovu vyzkoušíme slibnou FPS F.E.A.R., protože se dočkáme multiplayerového dema. Čekají nás dvě mapy: Factory, což bude deathmatch, slow-motion deathmatch, support team deathmatch a slow-motion team deathmatch mapa. Druhá mapa, Facility, umožní vyzkoušet si módy capture the flag a slow-motion capture the flag. Připravte si dost místa na disku, protože demo bude mít velikost 550 mega.

Zpátky k Warcraftu III. Společnost Blizzard vydala novou mapu s názvem Banewood Bog pro jejich RTS Warcraft III. Mapa má vtipné info: "Po léta se mágové Moonbrooku hádali, "Když padne v lese chrabrý bojovník a nebude tam nikdo, kdo by to slyšel, vydá to nějaký zvuk?"" Mapa je malá, pouze pro bitvy 1v1 či 2v2.

Nasaďte si legračník klobouk a do ruky vezměte lulku, bude se pátrat. Studio Frogware ohlásilo další hru se slavným detektivem Sherlockem Holmesem v hlavní roli. Už jsme vyřešili Mystery of the Mummy a záhadu The Silver Earring, teď nás čeká Sherlock Holmes: The Awaken. Hra je plánovaná na říjen 2006.

Zelená je tráva, šišatý je míč. Ubisoft se domluvil na spolupráci s Hip Interactive Europe na vydání PALové verze Rugby Challange 2006. Za hrou stojí Swordfish studios a už v říjnu se dočkají PS2, Xbox a PC fanoušci tohoto tradičně anglického sportu.

Letadla oficiálně. O chystaném Ace Combat Zero: The Belkan War jsme vás už informovali, ale Namco oficiálně potvrdilo vývoj hry až nyní. Už se tedy oficiálně můžeme těšit na spousty zábavy v nebeských soubojích moderních stíhaček. Dočkají se, stejně jako minulého dílu, jen majitelé PS2.

Upravte si svoji Civilizaci. Pokud umíte pracovat s Python a XML scriptováním, čeká vás dost zábavy s chystanou Civilization 4. Ta kromě zcela zbrusu nové 3D grafiky, nového obsahu single i multi části hry,totiž nabídne i širokou podporu modařské komunitě.        

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A