Stalo se 25. 5. - Codemasters nasazují nandrolon

Madagascar míří do obchodů. Distributor Activisison oznámil, že hra podle filmu Madagascar je již v Americe v obchodech a v nejbližší době dorazí i k nám. Cena se pohybuje v přepočtu kolem 500,- za PC verzi.

Ghost Recon 2: Summit Strike.  Společnost Ubisoft oznámila, že hodlá pro Xbox vydat datadisk k protiteroristické akci Ghost Recon 2, který ponese podtitul Summit Strike a připraví hráčům jedenáct nových misí.

TOCA Race Driver 3 dříve. Codemastres se odhodlali k neobvyklému kousku - datum vydání neoddalují, ale naopak přibližují. Jedná se o titul TOCA Race Driver 3, který by měl být dokončen už na podzim tohoto roku, místo zimy.

Battles in Italy je gold. Pokračování strategické série Decisive Battles vás přenese do Itálie, kde zažijete bitvu u Salerma, boj o Sicílii a invazi do Anzia. Stratégové se dočkají různých vylepšení oproti předchozí dílům, v internetových obchodech by hra měla být do konce měsíce.

Logitech dodá nářadí pro Xbox 360. Firma Logitech bude nadále pokračovat v dodávání značkových ovladačů pro Xbox a až vyjde Xbox 360, ta i pro tuto konzoli. Stejně tak se můžeme těšit na další příslušenství, které by mělo být plně kompatibilní.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce