Stalo se 25. 7. - Xbox 360 letos

Pirates of the 21st Century - moderní boje. Ukrajinské studio DioSoft se nám chystá ukázat, jaký je život moderního piráta, který neřádí pouze ve vodách, ale i nad a pod nimi. Vyberete si, zda chcete krást jako člen Triád, nebo bránit náklad za US Special Forces.

Xbox 360 ještě letos celosvětově. Microsoft dříve oznámil, že se chystá uvést jejich novou konzoli Xbox 360 na evropský a japonský trh 6 týdnů po americkém. I když tam se chystají dodat přístroj koncem listopadu, stihnou údajně celosvětové uvedení do konce letošního roku.

Shadowgrounds přinese DTP. Německý distributor DTP se dnes pochlubil získáním práv na akční střílečku Shadowgrounds. Ač hra vypadá staře, technologie použité zastaralé nejsou a celkově se máme těšit na hutnou akci.

American Idol v rukou Konami. Nejsledovanější americký televizní pořad American Idol, soutěž ne nepodobná Superstar, se brzy objeví i jako počítačová hra z dílen Konami. Distribuce k nám zatím není plánována, uvidíme však, jak peníze zacinkají.

Spinout - zatraceně žhavá kulička. Vývojáři z Icon Games oznámili světu tvorbu závodní hry Spinout. V ní se dostanete do koule proplétající se překážkovou dráhou. Samozřejmě záleží na rychlosti, bude však možno získat i body za styl průjezdu, takže již vymýšlejte šílené manévry.

Ridge Racer se dočká šestého dílu. Přímo pro konzoli Xbox 360 chystá společnost Namco šesté pokračování jejich závodní hry Ridge Racer. Ta by měla naplno využít síly nového stroje ve všech směrech, nechme se překvapit, jak se jí to povede.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a Star Wars zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: další lednové slevy a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  1.  2021 | |2 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce