Stalo se 25. 8. - něco končí, něco začíná

Painkiller má černou edici. DreamCacher Games oznámili dodání černé edice střílečky Painkiller do obchodů. Kolekce obsahuje originální hru, datadisk a drobnosti od tvůrců.

Battleground Europe začíná betu. MMO PvP hra Battleground Europe se dostala do beta fáze, stačí se jen zaregistrovat, stáhnout klienta a testovat.

Srp, kladivo a internetová stránka. Tahová RPG Hammer and Sickle, odehrávající se v komunistickém Rusku, má svoji oficiální stránku.

Bratři jsou rychlejší, než se čekalo. Brothers in Arms: Earned in Blood potkává osud opačný většině her - datum vydání se posunuje dopředu z října na září tohoto roku.

Komixové městečko online. Sony Online Entertainment se dnes dohodli s Disney na dětské online hře Disney`s Toontown Online.

Asheron`s Call 2 zavírá. Turbine oznámili svým fanouškům smutnou zvěst, že MMORPG Asheron`s Call 2 s koncem roku zavírá své brány.

Download:

Far Cry Instincts - video (18+)
velikost: 25 MB

velikost: 40 MB
 
velikost: 13 MB
 
velikost: 38 MB
 
velikost: 45 MB
 
velikost: 17 MB
 
velikost: 90 MB
 
velikost: 90 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |