STALO SE 25.4. - X-Men s hlasy podle filmu

Stránka pro opičky. Plošinovka Uper Monkey Ball Adventure se dočkala otevření vlastní homepage.

Záplata pro rychlost. Závodní simulace Live for Speed S2 se dočkala patche ve verzi 0,5T, který přináší do demoverze nové vozidlo a vylepšuje některé fyzikální prvky hry.

Oficiální X-Men hlasy. Akční hra X-Men: The Official Game bude namluvena stejnými herci, kteří hrají comicsové hrdiny ve filmech.

Serious patch. Společnost 2K Games vydala patch verze 2.070 na svoji hru Serious Sam 2, který přináší Serious editor 2 pro tvorbu různých modifikací hry.

Datum římské slávy. Strategie Glory of the Roman Empire má určené datum vydání pro Evropu, které vydavatel Ascaron stanovil na 16. června.

Rodinná záplata. I The Sims 2 se dočkali patche, konkrétněji tedy pro rozšíření Family Fun Styff, který by měl opravit chybky při stahování vylepšení.

Sešívaný vesmír. Vesmírná strategie Galactic Civilizations 2: Dread Lords se dočkala patche 1.1, který by měl upravovat celou řadu různých nastavení hry.

Kde to vře?

Rozsáhlé japonské RPG se u nás staly často podobným kultem, jakým jsou ve své rodné zemi. I na našem fóru se o nich vyskytuje nejedno téma, mezi největší pak patří Xeno-gears-ságy, Finální Fantazie a jiná japonská RPG.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A