Stalo se 26. 5. - návrat do hradu Wolfenstein

Chystá se Return to Castle Wolfenstein 2. John Carmack se nechal slyšet, že na plánovaném druhém díle střílečky Return to Castle Wolfenstein se stále pracuje. Je sice velmi daleko od vydání, ale alespoň máme informace, že je hra vůbec plánována.

Reflections Interactive to nevzdávají. I když byl poslední díl série Driver spíše propadákem, Reflections Interactive hodlají v sérii pokračovat a už na začátku příštího roku bychom se měli dočkat dalšího dílu, prozatím označeného jen jako Driver 4. Snad se povede.

Gun Metal v obchodech. Společnost Zoo Digital Publishing oznámila, že jejich akce Gun Metal už dorazila na pulty obchodů v Americe i jako verze pro PC. K nám by se měla hra dostat v brzké době nejspíše prostřednictvím firmy Game Line.

Championship Manager 5 má patch. Pokud jste si oblíbili Championship Manager 5 od BGS, tak vás jistě potěší zpráva, že se dočkal patche na verzi 5.02. Mělo by se v ní jednat hlavně o vylepšení možnosti domluvy s hráči, práce agentů a mnohé další.

Boiling Point opatchován hned po vydání. Atari hned po uvedení střílečky Boiling Point: Road to Hell na trh vydávají první záplatu. Je jasné. Že po této době se může jednat jen o opravy drobných chybek, přesto však taková péče potěší.

TZ:

NDS Case
- Praktické kožené pouzdro pro pohodlné přenášení konzole Nintendo DS
- Chrání konzoli před prachem, vlhkem a drobnými nárazy
- Součásti balení je i řemínek pro nošení přes rameno

 

NDS Carry Case
- Ochranné pouzdro přímo určené pro Nintendo DS
- Velice odolný materiál
- Praktické polstrování
- Exklusivní design
- Poutko pro připevnění k opasku nebo pro nošení přes zápěstí

   

NDS Multi Game Case
- Ochranné pouzdro z ultra odolného materiálu
- Možnost umístění 3 her pro Nintendo DS a 3 her pro Game Boy Advance
- Speciální prostor pro Nintendo DS pero

 

Více informací a možnost koupě na www.speed-link.cz

Váš názor Další článek: UPDATE: Runaway2 - španělský Broken Sword

Témata článku: , , , , ,