STALO SE 26.1. - Kmotr přichází

Petice za odložení Heroes of Might & Magic 5. Fanoušci série byli otevřeným betatestem zklamáni natolik, že zorganizovali petici za odložení vydání hry na pozdější dobu. Ubisoft by tak vývojářům z Nivalu mohl dát více času na doladění hry. Připomeňme si, že Heroes 5 by měly vyjít 31. května tohoto roku.

Hrátky s názvy Far Cry Instincts. Far Cry Instincts New Chapter se nakonec bude jmenovat FCI Evolution a vyjde letos v květnu současně s FCI Predator na Xbox 360, který bude obsahovat původní FCI i FCI Evolution.

Sam Fisher má zpoždění. Splinter Cell Double Agent se na pultech obchodů neobjeví v květnu, jak bylo plánováno, ale až v září 2006. Důvodem je současné vydání na všech platformách včetně Xboxu 360.

Kmotr přichází. EA oznámila data vydání herní verze slavného filmu The Godfather. Od 21. května v Severní Americe a 24. května v Evropě si hru budou moci užít majitelé PC, PS2 a Xboxu, verze pro Xbox 360 a PSP vyjdou později během roku.

Luxusnější NDS pro náročnější. Nintendo představí 2. května v Japonsku NDS Lite, high-end verzi svého handheldu. Nové NDS bude tenčí, lehčí a dražší. Handheld vážící 218 gramů oproti původním 275 bude stát 16 800 jenů (přibližně 3360 korun).

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A