Stalo se 26.6. - Asterix, Obelix a centurion Larry Craft

Výsledky turnaje ve hře Yu Gi Oh!. Konami America oznámila výsledky finále amerického turnaje v jedinečné karetní PC a konzolové hře asijského původu Yu Gi Oh!. Zúčastnilo se ho patnáct nejlepších hráčů z USA, kteří dlouhé hodiny bojovali o hodnotné ceny, stejně jaké právo reprezentovat Ameriku na světovém šampionátu v této hře. Ten se uskuteční 5.-7. srpna v japonském Tokyu. Vítězem se nakonec na půdě sídla Konami America v Redwood City v Californii stal patnáctiletý Patrick Dicks z Ohaia.

Gears of War nebude mezi launch tituly Xboxu 360. Na tiskové konferenci společnosti nVidia v Paříži bylo oznámeno, že připravovaná hra Gears of War nespatří světlo světa společně s konzolí Xbox 360, jak bylo plánováno. Důvodem je prosté sdělení, že vytvořit vynikající hru s vynikající grafikou pro tuto next-gen konzoli chce svůj čas. Gears of War by měl kombinovat postupy taktické akce a survival hororu, a to vše ve fantasticky zpracovaném prostředí a za doprovodu animací na úrovni předních akčních filmů.

Blizzard vytvořil novou mapu pro Warcraft 3. Nová mapa pro jednu z nejoblíbenějších RTS má název Deathrose. Jmenuje se tak po vzácné květině, která roste jen v nejhlubších a nejtemnějších bažinách Ashenvalu a v rukách zručného alchymisty může být použita pro výrobu nejsmrtelnějších jedů, jaké jsou na Azerothu k vidění. Už je tedy jasné, o co v mapě určené pro hru 2v2 nebo Free For All půjde. Mapu založenou na prostředí Ashenvale si můžete stáhnout zde.

Asterix a Obelix znovu (nejen) na monitorech. V druhé polovině října letošního roku by se na pultech obchodů měl objevit zbrusu nový titul pro PC a PS2 ze světa dvou neohrožených galských hrdinů. Jméno vývojářů - Etranges Libellules - vám asi moc neřekne, nicméně fakt, že hru vydává Atari, je už docela slušným příslibem. Děj se bude točit okolo záhadného zmizení druidů a o vaši zábavu se postarají postavy jako věčně poskakující centurion Larry Craft, popřípadě špión rád zkoumající všechny nové římské technologie Sam Shieffer. Zbývá jen prozradit jméno chystaného titulu: Asterix & Obelix XXL 2: Mission Las Vegum.

TZ:

Speed-Link zařadil do své nabídky herní pistoli pro PS One a PS2. Vyznačuje se funkcemi jako automatické nabíjení, zpětný ráz a funkce auto-fire, podporuje Guncon1, Guncon2 a normální mód. Lepší orientaci v menu umožňuje digitální směrový kříž.

  

Více informací a možnost zakoupení na www.speed-link.cz.

Váš názor Další článek: TES4: Oblivion - v zajetí technologií a matematiky

Témata článku: , , , , , , , , , ,