STALO SE 26.9. - The Offspring na Blizzconu

Na Blizzconu můžete potkat The Offspring. O "herní slavnosti" Blizzconu jsme již psali. Blizzardu však nestačí organizování originálních neherních soutěží - třeba dříve zmiňované pěvecké - chtějí mít pořádnou show se vším všudy. 28. a 29. října v Convention Center v Anaheimu tak vystoupí i legendární kapela The Offspring. Lístky jsou už vyprodané, ale další by mohly být k dispozici v říjnu za cenu 120 dolarů. Více informací najdete na oficiální stránce.

25 to Life se zpozdí. Pouliční styl života, móda, hudba, realistické městské prostředí. Na to vše si díky změnám v managementu Eidosu budeme muset počkat až do příštího roku. Zastánci zákona, stejně jako zločinec plánující konec nezákonné kariéry tak nebudou moct vtrhnout na naše monitory v letošním říjnu, jak bylo původně plánováno.

Ponořte se znovu do The Suffering. Hlavní protagonista Torque přichází do Baltimoru, ale zlo ho následuje. The Suffering: Ties That Bind pokračuje tam, kde původní hra končí. Opět budete mít možnost volit mezi dobrem a zlem a tak se dostat k některému ze tří možných konců. Použít půjdou i uložené pozice z původní hry. Podstatné je, že The Suffering pro PC, PS2 a Xbox právě přichází do obchodů.

Download:

Chameleon - videorecenze (high quality)
velikost: 132,8 MB

Chameleon - videorecenze (low quality)
velikost: 57,3 MB

Darwinia - demo
velikost: 19 MB

Deap Sea Tycoon - demo
velikost: 30 MB

The Movies - ukázka
velikost: 13 MB

Cold War - trailer
velikost: 26 MB

Americas Army: Rise of Soldier - ukázka střelce
velikost: 17 MB

Auto Assault - trailer
velikost: 50 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce