Stalo se 27. 6. - Hypnotizujeme sálový fotbal

God of War bude zfilmován. Studia Universal dnes ohlásila, že získala práva vytvořit film podle akční hry God of War. Ta získali od Sony Online Entertainment, která tuto akční hru z pohledu třetí osoby vyvíjí.

Lepší opatření proti pirátům. Microsoft tvrdí, že nová generace Windows bude mít výrazně lepší ochranu proti pirátskému kopírování, než jak tomu bylo doposud. Je možné, že se tento trend přenese i na hry na novém systému.

Další díl Kingdom Under Fire. Po úspěších akční strategie Kingdom Under Fire: The Crusaders na konzolích Xbox není divu, že je v přípravě pokračování s podtitulem Heroes. Můžeme se těšit již koncem letošního léta.

Battleground Europe má stránku. Válečná online simulace Battleground Europe si od svého distributora GMX vysloužila svoji vlastní stránku. Najdete ji zde.

EA získali Hypnotix. Tým Hypnotix, proslulý zejména hrami Outlaw Golf a Outlaw Voleyball, byl přidán pod EA Timburton a začíná pracovat na sálové kopané pod názvem Arena Football League.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce