Stalo se 27. 6. - Pearl Harbour pod útokem

MTV se domluvila s Midway. Hudební televizní kanál MTV uzavřel smlouvu o vzájemné propagaci s distributorem Midway. To by mělo v nejbližších třech hrách zajistit MTV dostatek reklamy a hrám zase známé postavy a hity z televize.

Heroes of the Pacific - simulátor pro konzole. Na konzolích moc leteckých simulátorů nenajdete. Jejich nepočetné řady však již tuto zimu rozšíří Heroes fo the Pacific, jenž popisuje bitvy druhé světové války mezi Japonskem a USA. Hra vyjde pro PC, PS2 a Xbox.

Pacific Storm má homepage. V Tichomoří ještě chvíli zůstaneme, alespoň tedy v námětu hry Pacific Storm. Mixu strategie a simulátoru má nyní svoji oficiální stránku, kterou můžete najít zde.

Starship Troopers v říjnu. Na motivi filmu Hvězdná pěchota se již pět let chystá hra Starship Troopers. Nyní konečně známe alespoň očekávaný měsíc vydání, kterým by měl být letošní říjen. Snad se nám povede se s brouky vypořádat než padne první listí.

Ghost Recon bude opravdu Advanced Warfighter. Distributor Ubisoft dnesk konečně oznámil oficiálně to, o čem jsme vás již dříve informovali. Tom Clancy`s Ghost Recon 3 ponese podtitul Advanced Warfighter. Nikoho nepřekvapí, že opět půjde o simulaci městských bojů.

Download:

Asterix and Obelix XXL2: Mission Las Vegum - video 2
velikost: 25 MB
 
Asterix and Obelix XXL2: Mission Las Vegum - video
velikost: 25 MB
 
Roller Coaster Tycoon 3: Soaked - video
velikost: 15 MB

Rainbow Six: Lockdown - video
velikost: 36 MB
 
Nanostray - video
velikost: 7 MB
 
Half-Life 2 - ukázka The Lost Coast
velikost: 6 MB

Bards Tale - video
velikost: 65 MB
 
Kick Ass Kung-Fu - video
velikost: 16 MB

Váš názor Další článek: Hlídá Sony PSP?

Témata článku: , , ,