Stalo se 2.8. - demo FEAR v pátek, Blizzard North končí

Blizzard North končí. Společnost Blizzard nedávno do světa vypustila překvapivou informaci: pobočka Blizzard North sídlící v Severní Kalifornii ukončila svou činnost. Většině zaměstnanců bylo nabídnuto místo v centrále v Jižní Kalifornii, kde se už započaly práce na doposud neohlášeném PC projektu (spekuluje se o Diablu 3).

Kdy vyjde demo očekávané akce F.E.A.R.? FPS jménem F.E.A.R. se dočkal skvělého multiplayerového dema, o tom singleplayerovém se ale bohužel prozatím mlčelo. To je již však minulost; dočkáme se v pátek!

Meteos nabírá směr Evropa. Logický rychlík pro Nintendo DS jménem Meteos po své nadmíru úspěšné premiéře v USA brzy zamíří i na evropský trh. Konkrétně by si fanoušci logických hříček měli v kalendáři zakroužkovat 23. září letošního roku.

Sam a Max opět na scéně? Oldschoolová point-and-click adventura Sam & Max od Lucasarts se v současné době měla dočkat pokračování, avšak Lucasarts vývoj nedávno pozastavili. Steve Purcell, původní tvůrce Sama a Maxe, však v nedávném rozhovoru naznačil, že by se fanoušci přeci jen v budoucnu měli dočkat pokračování této klasiky.

Unikátní soutěž v Battlefield 2. Na serverech hry Battlefield 2, které jsou poskytovány společností Speakeasy a Game Daemons, dnes odstartovala soutěž o věcné ceny (grafické karty řady 6 od Nvidie, počítače Alienware, periferie apod.), jenž trvá do 23. října. Na této stránce se mohou přihlásit hráči z celé zeměkoule a pokusit se tak vyhrát ceny v hodnotě $20.000.  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce