STALO SE 28. 2. - Herní Chodník slávy

Chibi-Robo i v Evropě. Hra na uklízení Chibi-Robo z dílen tvůrce legendární herní postavičky Maria už má jasný termín, kdy má přijít na pulty obchodů v Evropě. Mělo by se tak stát 26. května tohoto roku.

SWAT v obchodech. Datadisk pro taktickou akci SWAT 4 s podtitulem The Stetchkov Syndicate se dostal z výrobny a připravuje se na vniknutí do obchodů ještě v tomto týdnu.

Otevřeno pro obchody. I The Sims 2 vydali svůj datadisk, v tomto případě se však jedná o Open for Bussines, který by měl do hry přinést novinky spjaté právě s vyděláváním hromady peněz, čili pokusit se vaše herní svěřence zabavit mimo bezpečí a pohodlí jejich virtuálního domova.

Kobky se otevírají. MMORPG Dungeons and Dragons Online: Stormreach se probojovalo až na pulty obchodů. Turbine a Atari mohou doufat, že po úspěšné betaverzi se jim podaří nalákat ještě více hráčů.

Všude jen černo. Do obchodů se dostala i střílečka pro PS2 s úderným názvem Black. Uvidíme, zda se ničení okolí, které je jedním z největších lákadel, bude nakonec líbit dostatečně.

Šestice nových hvězd na Chodníku her. Stejně jak mají filmové hvězdy svůj odlesk na Chodníku slávy, mají podobná ocenění i hvězdy herního nebe. Letos se vyznamenání dočká šestice vyvolených, za celoživotní přínos Sid Meier s Johnem Carmackem, Lara Croft za svoji oblíbenost jako hrdinka a za hry Final Fantasy, Everquest a Starcraft.

Download:

velikost: 630 MB
 
velikost: 60 MB
 
velikost: 8 MB
 
velikost: 9 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A