STALO SE 28. 3. - záplava patchů

Sešité civilizace. Vesmírná strategie Galactic Civilizations II: Dread Lords se dočkala patche na verzi 1.1. Ten přináší řadu oprav, vylepšení a vyvážení hry.

Záplata na nafukovací člun. Evropský patch vyšel i na budovatelskou strategii RollerCoaster Tycoon 3: Soaked!, přičemž má pomoci zasazení nového rozšíření Wild!

Nová brnění ve WoW. Blizzard vydal patch 1.10 na svoji MMORPG World of Warcraft, čímž přidal do hry nové vzhledy brnění, počasí a upravil několik drobností.

Třesoucí se patch. Patch vychází i z dílen id Software, tentokráte na Quake 4. Přináší hru do verze 1.1 a přidává mnohé novinky, včetně čtveřice profesionálních map pro multiplayer.

Bojiště plné záplat. Electronic Arts se přidali k záplavě patchů a přihodili jeden pro svoji střílečku Battlefield 2, konkrétně verzi 1.22, jež by měla zvýšit stabilitu hry.

Kde to vře?

Nejen normálními diskuzemi živ je člověk a tak se parta nadšenců na fóru rozhodla, že si popovídá v jedničkách a nulách. Však se podívejte sami, jak jim to jde v tématu Diskuze pouze pomocí binárního kódu. Games, OT atd., najdete tam i překladač.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A