Stalo se 28. 4. - nové screenshoty ze Stalker, Namco slaví padesátiny a další aktuality!

 • Společnost Microsoft oficiálně představila tituly, které se objeví v první vlně prodeje konzole Xbox 360. Her pro tuto novou konzoli bude přibližně 15, chybět nebudou takové kousky jako Halo, Project Gotham Racing 3, či Need For Speed: Most Wanted.
 • Vice prezidentka společnosti Nintendo pro marketing, Perrin Kaplan, potvrdila to, o čem se šuškalo již delší chvíli; konzole Revolution bude představena na E3. Bohužel zatím není známo, jak první prezentace pro veřejnost proběhne, ani to, co Nintendo konkrétně chce ukazovat.
 • Je tomu sotva pár týdnů, co byl na pulty obchodů uveden vynikající hororový titul Resident Evil 4 a již tu máme první lichotivé statistiky. 200 000 prodaných kusů snad ani jinak označit nelze.
 • S menším zpožděním se do světa dostal patch pro evropskou verzi MMORPG World of Warcraft, který vylepšuje až neuvěřitelný počet chyb. Navíc přibyl i PvP systém odměn. Stahovat můžete odsud.  
 • Z ničeho nic se objevily nové obrázky ze speciální úrovně The Lost Coast, kterou letos v létě hodlá Valve vydat pro všechny majitele Half-Life 2. The Lost Coast, jak už jsme vás informovali dříve, bude využívat nové technologie HDR ke zprostředkování realistického stínování a osvětlení scény. Spolu se screenshoty bylo uvolněno minutové video ukazující vše v pohybu.
 • Pokud se občas rádi zvednete ze svého útulného místečka u počítače, abyste si zašli zahrát po síti s kamrády do pražské herny Battlezone, máme pro vás dobrou zprávu. Vedení herny se rozhodlo pro několik významných úprav jejich pařanského doupěte. Navíc se Battlezone stala útočištěm pro dva české multiherní klany - nEophyte a Skyriders. 
 • Pariah je gold. Střílečka Pariah se už chystá na uvedení do obchodů, protože dosáhla gold fáze. To znamená, že byl vytvořen zlatavý kotouč, pomocí kterého budou lisovány další nosiče. Více o hře se dozvíte jak z našeho preview, tak z dema, které si zde můžete stáhnout.
 • MMORPG Guild Wars, o kterém jste si mohli přečíst naše preview, se dnes dostalo do obchodů. K disposici by jej měli mít hráči z Evropy, Austrálie a Severní Ameriky. U nás hra nemá distributora, takže zbývají pouze internetové obchody.
 • Namco letos slaví padesátiny. A k této příležitosti se rozhodlo nadělovat dárky v podobě kolekce Namco Museum 50th Anniversary, která by měla obsahovat 14 klasických her ze sedmdesátých a osmdesátých let.
 • Pokud se chcete v budoucnu stát ředitelem Zeměkoule, pak vás jistě potěší, že ekonomická, politická a zároveň vojenská strategie Supreme Ruller 2010 je gold a 10. května by se měla objevit na pultech obchodů.
 • A jako bonbónek na závěr naší nově zavedené rubriky vám přinášíme čtyři čerstvé screenshoty z ukrajinského hitu Stalker. Tak jen houšť!

C.T.A.L.K.E.P. teda vlastně S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl

  

Ukázková mapa The Lost Coast k Half-Life 2

Downloady:

Spec Force - video 3
velikost: 35 MB

Spec Force - video 2
velikost: 15 MB

Spec Force - video 1
velikost: 30 MB

Deep Sea Tycoon 2 - video
velikost: 71 MB

Legion - demo
velikost: 80 MB

Chariots of War - demo
velikost: 95 MB

Váš názor Další článek: Specnaz - pozůstatek studené války

Témata článku: , , , , , , , , , ,